OSP Gąsocin

Get Adobe Flash player
Strona Główna My dajemy z siebie 100% z Twojej strony wystarczy tylko 1%

Przekaż 1% swojego podatku

 

 

 

My dajemy z siebie 100%, z Twojej strony wystarczy tylko 1%Ochotnicza Straż Pożarna w swojej działalności kierowała się szczytnymi ideami służenia społeczeństwu i niesienia pomocy poszkodowanym, współtworzy nowoczesne oblicze polskiego pożarnictwa i podejmuje nowe zadania ratownicze. Społeczeństwo docenia udział strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych w gaszeniu pożarów, usuwaniu skutków powodzi i innych klęsk żywiołowych oraz udzielaniu pomocy ofiarom wypadków drogowych. Nie jest przypadkiem, że w badaniach opinii społecznej strażacka działalność zyskuje największe uznanie. Strażacy ochotnicy to ludzie wykonujący różne zawody, którzy strażacką służbę pełnią społecznie. Są lepiej przygotowani aniżeli ogół obywateli do niesienia pomocy poszkodowanym, dzięki czemu mogą jej udzielić zanim na miejscu zdarzenia pojawią się profesjonalni ratownicy. To waże, ponieważ o pomyślnych efektach działań decyduje czas, w jakim zostały rozpoczęte. Aby nieść pomoc strażacy ochotnicy muszą posiadać sprzęt niezbędny do gaszenia pożarów i prowadzenia działań ratowniczych oraz odzież i wyposażenie chroniące ich podczas akcji. Od 01 stycznia 2012r. każdy uzyskujący przychody w roku 2011 może wesprzeć organizację pożytku publicznego przekazując na jej rzecz 1 % podatku obliczonego zgodnie z art. 27 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
Apelujemy do wszystkich strażaków, działaczy, przedsiębiorców, sympatyków OSP, do członków ich rodzin i znajomych o udzielenie tej formy wsparcia OSP w Gąsocinie przekazując 1% Waszego podatku.
Uzyskiwane środki finansowe będą przeznaczone na zakup sprzętu pożarniczego oraz na działalność zapewniającą poprawę ochrony przeciwpożarowej.

 

 

W minionym roku:

Please wait while JT SlideShow is loading images...
Photo Title 1Photo Title 2Photo Title 3Photo Title 4Photo Title 5

Aktualny czas:

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś2
mod_vvisit_counterWczoraj12
mod_vvisit_counterW tym tygodniu49
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu129
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1069
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu1041
mod_vvisit_counterŁącznie Wszystkich180213

Aktualnie gościmy:

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości