OSP Gąsocin

Get Adobe Flash player
Strona Główna Aktualności OSP Gąsocin w klasyfikacji generalnej 5 miejsce
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

OSP Gąsocin w klasyfikacji generalnej 5 miejsce na V Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych Województwa Mazowieckiego

 

 

W dniu 13 września 2014 r. na stadionie sportowym w Kozienicach odbyły się zawody finałowe V Wojewódzkich Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych woj. mazowieckiego.

Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach:

- sztafeta pożarnicza 7x50 m z przeszkodami,

- ćwiczenie bojowe.

Zawody sportowo-pożarnicze są formą intensywnego szkolenia pożarniczego niezbędnego w przygotowaniu do działań ratowniczych. Na Mazowszu

rokrocznie ponad 20 tys. członków OSP bierze udział w zawodach sportowo-pożarniczych na szczeblu gminnym. Zawody wojewódzkie rozgrywane są co cztery lata. Startują w nich zwycięzcy rywalizacji powiatowych, którzy muszą później uzyskać awans w eliminacyjnych zawodach strefowych. W tegorocznych zawodach uczestniczyło 11 kobiecych drużyn pożarniczych i 11 męskich drużyn pożarniczych. Reprezentanci OSP Gąsocin w klasyfikacji generalnej po podliczeniu czasów z obu konkurencji zajęli 5 miejsce z niewielką stratą do podium.

 

Sam występ w wojewódzkich zawodach był już sukcesem. Startujące drużyny to bowiem elita OSP na Mazowszu. Występy na szczeblu wojewódzkim były dla drużyn strażackich cennym doświadczeniem i wyróżnieniem, podnosiły też prestiż jednostek.

Naszym chłopakom  należą się podziękowania za waleczną postawę i wielki trud włożony w godne reprezentowanie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gąsocinie, gminy oraz powiatu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


W minionym roku:

Please wait while JT SlideShow is loading images...
Photo Title 1Photo Title 2Photo Title 3Photo Title 4Photo Title 5

Aktualny czas:

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś41
mod_vvisit_counterWczoraj12
mod_vvisit_counterW tym tygodniu88
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu129
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1108
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu1041
mod_vvisit_counterŁącznie Wszystkich180252

Aktualnie gościmy:

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości