OSP Gąsocin

Get Adobe Flash player
Strona Główna Aktualności

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

 

Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze OSP w Gąsocinie

W sobotę 13 lutego w budynku strażnicy w Gąsocinie odbyło się spotkanie sprawozdawcze jednostki za rok 2015 połączone z wyborami zarządu na następną 5-letnią kadencję. W spotkaniu z druhami wzięli udział Dyrektor Biura Terenowego ZOSP RP w Ciechanowie - druh Jadwiga Michalska, Komendant Powiatowy PSP w Ciechanowie st. bryg. mgr inż. Arkadiusz Muszyński, Wójt Gminy Sońsk Marzena Ślubowska, Przewodniczący Rady Gminy Krzysztof Nowicki, Przewodniczący Rady Powiatu Ciechanowskiego Zbigniew Gutowski. 
W związku z upływem 5-letniej kadencji działalności dotychczasowego Zarządu OSP w Gąsocinie

Więcej…

Ćwiczenia z ratownictwa wodnego na lodzie

 

W dniu 27 stycznia w Ciechanowie strażacy z OSP w Gąsocinie oraz z miejscowej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP przeprowadzili ćwiczenia z ratownictwa wodnego na lodzie. Strażacy zaprezentowali sprzęt i techniki

Więcej…

Pożar piwnicy w domu jednorodzinnym

 

Około godziny 23:59 do jednostki OSP w Gąsocinie z Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o pożarze piwnicy w budynku mieszkalnym w Gąsocinie przy ul. Ciechanowskiej . Do akcji zadysponowano dwa zastępy z OSP Gąsocin i jeden zastęp z JRG Ciechanów. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, iż doszło do zapalenia się materiałów nagromadzonych przy piecu centralnego ogrzewania. Podjęto decyzję o odłączeniu napięcia elektrycznego, a następnie wprowadzono jeden prąd wody do piwnicy jednocześnie przewietrzając zadymione kondygnacje. Działania gaśnicze prowadzono w aparatach ochrony dróg oddechowych. Po zakończeniu działań miejsce zdarzenia przekazano właścicielowi budynku.


W akcji trwającej 75 minut brało udział 15 strażaków.

Pożar śmietnika

 

W dniu 02.01.2016 r o godz 10.33 zostaliśmy zadysponowani do pożaru  śmietnika przy cmentarzu w miejscowości Soboklęszcz. Na miejsce udał się zastęp         GBA 2,5/16, działania OSP Gąsocin polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu na palące się śmieci.


Sylwester 2015/2016

DZIĘKUJEMY wszystkim gościom za wspaniałą wspólną Noc Sylwestrową z Ochotniczą Strażą Pożarną w Gąsocinie i z zespołem muzycznym Green i zapraszamy za rok !!!!!!!!!!!!!!

Więcej artykułów…

W minionym roku:

Please wait while JT SlideShow is loading images...
Photo Title 1Photo Title 2Photo Title 3Photo Title 4Photo Title 5

Aktualny czas:

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś41
mod_vvisit_counterWczoraj39
mod_vvisit_counterW tym tygodniu134
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu357
mod_vvisit_counterW tym miesiącu501
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu1671
mod_vvisit_counterŁącznie Wszystkich173586

Aktualnie gościmy:

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości